Kvaliteet      Detailsem info      Saada küsimus      

Illustratsioonide lisamine

Sisutekstidele saab lisaks üles laadida .jpg, .png ja .gif formaadis illustratsioone. Illustratsioone saab paigutada väiksemas mõõdus (poole veeru laiusena) teksti sees paremale või vasakule joondatuna. Illustratsioonide lisamine

Illustratsioonidele saab lisada ka kirjeldusi Piltide üleslaadimisel töödeldakse need serveris täpselt õigesse mõõtu. See tähendab, et pilte ei ole vaja eelnevalt töödelda ja need võivad olla ka algupärased 2-5Mb suurusega mahukamad failid, mis tulevad otse digikaamerast.  Piltide lisamiseks ava dialoog " Tekstilõik: Toimeta " => " Lisa: illustratsioonid ", milles on näha piltide laadimise nupud. Proovi ka võimalust lisada suuremaid, kogu veeru laiuseid illustratsioone! Illustratsioonidele saab lisada ka kirjeldusi Piltide üleslaadimisel töödeldakse need serveris täpselt õigesse mõõtu. See tähendab, et pilte ei ole vaja eelnevalt töödelda ja need võivad olla ka algupärased 2-5Mb suurusega mahukamad failid, mis tulevad otse digikaamerast.  Piltide lisamiseks ava dialoog " Tekstilõik: Toimeta " => " Lisa: illustratsioonid ", milles on näha piltide laadimise nupud. Proovi ka võimalust lisada suuremaid, kogu veeru laiuseid illustratsioone! Sisutekstidele saab lisaks üles laadida .jpg, .png ja .gif formaadis illustratsioone. Illustratsioone saab paigutada väiksemas mõõdus (poole veeru laiusena) teksti sees paremale või vasakule joondatuna. Illustratsioonide lisamine
Share in LinkedIn Illustratsioonide lisamine1301 Illustratsioonide lisamine
Share G+ Illustratsioonide lisamine6274 Illustratsioonide lisamine
Tweet Illustratsioonide lisamine7382 Illustratsioonide lisamine
Share Illustratsioonide lisamine12102 Illustratsioonide lisamine
Illustratsioonide lisamine Illustratsioonide lisamine

Illustratsioonide lisamine on lihtne

Sisutekstidele saab lisaks üles laadida .jpg, .png ja .gif formaadis illustratsioone. Illustratsioone saab paigutada väiksemas mõõdus (poole veeru laiusena) teksti sees paremale või vasakule joondatuna.

Illustratsioonide lisamine
Illustratsioonidele saab lisada ka kirjeldusi

Piltide üleslaadimisel töödeldakse need serveris täpselt õigesse mõõtu. See tähendab, et pilte ei ole vaja eelnevalt töödelda ja need võivad olla ka algupärased 2-5Mb suurusega mahukamad failid, mis tulevad otse digikaamerast.  Piltide lisamiseks ava dialoog "Tekstilõik: Toimeta" => "Lisa: illustratsioonid", milles on näha piltide laadimise nupud. Proovi ka võimalust lisada suuremaid, kogu veeru laiuseid illustratsioone!

Illustratsioonide lisamine Sisutekstidele saab lisaks üles laadida .jpg, .png ja .gif formaadis illustratsioone. Illustratsioone saab paigutada väiksemas mõõdus (poole veeru laiusena) teksti sees paremale või vasakule joondatuna. Illustratsioonide lisamine
Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet millel on kirjeldatud täpsemalt. Saada enda sõnum või küsimus kontaktilehel asuva vormi kaudu.
Are you aware of real risks? Do you know how often hard disk breakdowns, computer viruses, thefts, accidental deletions, fire and flood accidents really happen? How to secure ourselves against them?

Data Backup Online Storage

TUTVUSTUS
Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Curabitur viverra ipsum vel urna tempus non fermentum nulla aliquam. Etiam placerat arcu.

KVALITEET
Curabitur viverra ipsum vel urna tempus non fermentum nulla aliquam. Etiam placerat molestie arcu sit amet accumsan. Mauris eget eros sed.

DETAILSELT
Lorem ipsum dolor sit amet elit, consectetur adipiscing elit. Curabitur viverra ipsum vel urna tempus non fermentum nulla aliquam. Mauris.

KONTAKT
OÜ Firmanimi, reg.nr. 1165004,
Postiaadress 12-1, Linn 48103
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 51 700 340

www.domeen.eu copyright © 2014 OÜ Firmanimi
Facebook Twitter GoogleLinkedInEmailStumbleUpon DiggReddit